Hakkımızda

futbolmeydani.net 2018 yılında Gaziantep’te Mehmet Kasım Karabağ tarafından kurulmuş spor haberleri sitesidir. Amacımız tamamen en güncel spor haberlerini yalın bir anlatımla kullanıcılara aktarmak.

İLKELERİMİZ

Tarafsız Habercilik: futbolmeydani.net sitesinde yayınlanan haberlere konu olan olaylara veya haberlerde adı geçen kişilere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız.

Açıklık: Haber niteliği taşıyan hiçbir haberi küçümsemeden, saklamadan direk olarak kullanıcılara aktarıyoruz.

NE YAPIYORUZ?

Türkiye’de ve dünyada meydana gelen spor haberlerini kendi ekibimiz tarafından titizlikle takip ederek sizleri aktarıyoruz. futbolmeydani.net sitesinde yayınlanan haberlere konu olan olaylara veya haberlerde adı geçen kişilere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız.

YASALARA %100 UYGUN

futbolmeydani.net sitesi Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır