Süper Lig

1965 Samsunspor Derneği’nden kombine açıklaması

1965 Samsunspor Derneği, yeni sezon öncesi kombine fiyatları belirlenirken, şehrin ekonomik parametreleri, özellikle orta ve dar gelirli vatandaşların ekonomik durumları göz önünde bulundurulması çağrısı yaptı

Nathan Redmond ile anlaşma sağlandı

Beşiktaş, bu sezon Southampton’dan kiraladığı Nathan Redmond ile sözleşme şartlarında anlaşma sağladı. Beşiktaşlı taraftarlar, Redmond’ın sergilediği etkileyici performansıyla büyük bir beğeni kazandı. Özellikle Fenerbahçe derbisindeki performansıyla hafızalara kazınan Redmond, Siyah-Beyazlılarla yoluna devam etmeyi istiyor.

Sabah Gazetesi’nin haberine göre, Beşiktaş yönetimi Nathan Redmond ile anlaşmaya vardı. Haber detayında, Redmond’ın yıllık 1,8 milyon Euro ücret ve 2+1 yıllık sözleşmeyi kabul ettiği ifade edildi. Ancak transferin tamamlanması için Beşiktaş’ın Redmond’ın eşi Blaise’i ikna etmesi gerekiyor. Blaise, bu ay içinde doğum yapacak ve eğer İstanbul’da kalmayı kabul ederse transfer gerçekleşebilecek.

Haberde ayrıca Nathan Redmond’ın Beşiktaş’ta kalmaya devam etme olasılığının yüzde 60 olduğu belirtildi. Başarılı futbolcu, nihai kararını vermek için Beşiktaş yönetiminden birkaç gün süre istedi.

Beşiktaş taraftarları, Redmond’ın kalmasını ve takıma katkı sağlamasını umutla bekliyor. Eğer transfer resmileşirse, Beşiktaş’ın hücum hattına büyük bir güç katacağı düşünülüyor. Nathan Redmond’ın Beşiktaş’ta daha da gelişerek başarılı performansını sürdürmesi ve takımının başarısı için önemli bir rol üstlenmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu