Diğer Haberler

2018 Dünya şampiyonu Blaise Matuidi’den emeklilik kararı

Ünlü yorumcu Serdar Ali Çelikler Fenerbahçe’nin Trabzonspor’a yenildiği maç sonrası Jorge Jesus’la ilgili gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya attı. Serdar Ali Çelikler, Jorge Jesus için iki takım ismi verdi ve “Kafası orada, burada değil” dedi.

Trabzonspor-Fenerbahçe maçı sonrası Serdar Ali Çelikler’in Jorge Jesus’la ilgili yaptığı bir yorum oldukça dikkat çekti. Fenerbahçe’nin 2-0 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından VOLE’de konuşan Serdar Ali Çelikler, Jorge Jesus’la ilgili gündem belirleyen bir ifade kullandı.

SERDAR ALİ ÇELİKLER’İN JORGE JESUS SÖZLERİ GÜNDEME OTURDU

Fenerbahçe’de Jorge Jesus’un takımdan ayrılma olasılığı iddiaları basında yer alırken Serdar Ali Çelikler’in sarf ettiği cümleler dikkat çekti. Trabzonspor yenilgisi sonrası konuşan Serdar Ali Çelikler, Jorge Jesus’un yeni takımıyla ilgili iki ihtimal ortaya attı.

SERDAR ALİ ÇELİKLER İKİ OLASILIK VERDİ

Dev maç sonrası Jorge Jesus’u eleştiren Serdar Ali Çelikler, gelen tekliflerin ve iddiaların hocanın kafasını karıştırdığını iddia etti. Öte yandan Serdar Ali Çelikler, Jorge Jesus’un muhtemel yeni adresi için iki olasılık da verdi.

“JORGE JESUS’UN KAFASI BURADA DEĞİL, ORADA”

Serdar Ali Çelikler’in Jorge Jesus için “Kafası ya Portekiz ya da Brezilya’da, burada değil” ifadelerini kullanan ünlü yorumcu, gündemin ilk sıralarına çıktı. Brezilya Futbol Federasyonunun kıskacındaki Jorge Jesus’la ilgili Serdar Ali Çelikler’in yaptığı bu açıklama Fenerbahçelileri endişelendirdi.

Fenerbahçe’yle 1 yıllık sözleşme yapan Jorge Jesus’un kariyeriyle ilgili nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu