Diğer Haberler

Acun Ilıcalı, Fenerbahçe’den Bir Transfer Daha Yapıyor!

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City, Fenerbahçe’den Ozan Tufan, Pelkas ve Allahyar gibi üç ismi kadrosuna kattıktan sonra yeni bir transfer hamlesi yapmaya hazırlanıyor. Fenerbahçe taraftarları tarafından eleştirilen bir diğer isim olan milli futbolcu, Hull City’nin hedefi haline geldi.

Acun Ilıcalı, Fenerbahçe’den Ozan Tufan için 3 milyon euro, Allahyar için 4.5 milyon euro ödeyerek ve Pelkas’ı kiralayarak dikkat çekici transferler gerçekleştirmişti. Şimdi ise İstanbul ekibinin bir başka yıldız futbolcusu, Hull City’nin ilgi odağı haline geldi.

Sezona iyi bir başlangıç yapan ancak Dünya Kupası arasından sonra performansında düşüş yaşayan milli futbolcu, Hull City tarafından transfer edilmek isteniyor.

Ozan Tufan, Pelkas ve Allahyar’ın ardından Hull City’ye transfer olan dördüncü futbolcu İrfan Can Kahveci de olabilir. Fenerbahçe’de eleştirilere maruz kalan İrfan Can Kahveci, Hull City’nin radarında.

Deneyimli futbolcunun tercihi İstanbul’da kalmak olsa da sezon sonunda resmi görüşmelerin yapılacağı ve Acun Ilıcalı’nın tüm şartları zorlayacağı söyleniyor.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City, Fenerbahçe’nin birçok önemli futbolcusunu kadrosuna kattı ve takımını güçlendirdi. Yeni bir transfer hamlesiyle İngiltere Championship
ekibine İrfan Can Kahveci gibi bir diğer yıldızı katması, takımın başarısını artırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu