Süper Lig

Ahmet Nur Çebi hedefte, Sergen Yalçın gündemde

Valerien Ismael’in performansından memnun olmayan siyah beyazlı taraftarlar, takımın başında Sergen Yalçın’ın geçmesini istiyor.

Beşiktaş taraftarı Teknik Direktör Valerien Ismael’den memnun değil… Taraftarlar sosyal medyadan Valerien Ismael yerine Şenol Güneş ya da Sergen Yalçın’ın göreve gelmesini istiyor. Taraftarların baskısına rağmen başkan Ahmet Nur Çebi’nin Fransız teknik adamdan vazgeçmeye niyeti yok…

Beşiktaş’ta gündem Valerien Ismael… Oynattığı futbol. Zorla alınan galibiyetler. Taraftarlar Fransız teknik adamı çoktan silmiş gibi görünüyor. Taraftarın aklında ise tek bir soru var. Başkan Ahmet Nur Çebi’nin bu oyunu beğenip, beğenmediği…

“OYNANAN OYUNDAN MEMNUN DEĞİLİM” DEMİŞTİ
Çünkü geçtiğimiz sezonlarda 5-1’lik Denizlispor maçından sonra Başkan Ahmet Nur Çebi dönemin teknik direktörü Sergen Yalçın’ın futbol anlayışı için kameralar karşısında, “Oynanan oyundan memnun değilim” açıklaması yapmıştı.

İlgili Makaleler

ÇEBİ BU SEZON Kİ OYUNDAN MEMNUN MU?
Siyah-beyazlı taraftarlar şimdi Başkan Ahmet Nur Çebi’ye Valerien Ismael’in oynattığı oyunu işaret ederek, “8 haftalık süreçte Ismael’in oynattığı oyundan memnun musunuz?” diye soruyor.

AHMET NUR ÇEBİ, ISMAEL’DEN VAZGEÇMEYECEK
Beşiktaşlı taraftarlar ise sosyal medyada Şenol Güneş ile Sergen Yalçın arasında gidip geliyor. Bir grup Ismael’den önceki teknik adam Yalçın’ın dönmeyi hakkettiğini düşünüyor. Diğer grup ise Avrupa’da da başarılı sonuçlar alan Güneş’in dönmesi gerektiğine inanıyor. Gelen bilgiler ise Başkan Çebi’nin şu an için Ismael’i değiştirmek gibi bir planı olmadığı yönünde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu