Süper Lig

Ahmet Nur Çebi’den Büyük Destek

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Vodafone Park’taki deprem yardım toplama merkezini ziyaret etti. Beşiktaş, Ahmet Nur Çebi’nin katkılarıyla deprem bölgesine 40 adet iş makinesi gönderildiğini açıkladı.

Beşiktaş Kulübü , merkez üssü Kahramanmaraş olan ve başta Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Malatya ve Şanlıurfa olmak üzere birçok ilimizde hissedilen depremler sonrasında yardım kampanyası başlatıldığını açıklamıştı. Başta teknik direktör Şenol Güneş olmak üzere, takım kaptanları Cenk Tosun, Josef de Souza, Necip Uysal ve Atiba Hutchinson; siyah-beyazlı taraftarları, depremzedelere yardımda bulunmaları için çağrıda bulunmuştu. Yardımlar, bu sabah itibariyle Vodofone Park’ta toplanmaya başladı. Siyah-beyazlı ekibin başkanı Ahmet Nur Çebi de stadyumda yardım merkezine ziyarette bulundu.

DEPREM BÖLGESİNE 40 İŞ MAKİNESİ

Beşiktaş, Ahmet Nur Çebi’nin katkılarıyla deprem bölgesine 40 adet iş makinesi gönderildiğini açıkladı.

Beşiktaş Kulübü’nden yapılan açıklama şu şekilde;

Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Murat Kılıç ve Genel Sekreter Mehtap Mutluşan Ferah tarafından oluşturulan, 10 ilimizi etkileyen deprem felaketi kriz masasının faaliyetleri sonucu aşağıdaki aksiyonlar alınmıştır. Büyük taraftarlarımıza ve vatandaşlarımıza duyurulur…

Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin katkılarıyla deprem bölgelerine 40 adet iş makinesi yönlendirilmiştir.

İlk etapta 20.000 adet kışlık Kartal Yuvası ürünleri bölgelere sevk edilmek üzere hazırlanmıştır. Bu ürünler arasında kışlık mont, çorap, atkı, bere, SweatShirt, yorgan, battaniye bulunmaktadır.

Güreş ve Boks takımlarımızdan oyuncularımız gönüllü olarak afet bölgesine destek için yola çıkmıştır.

Aşağıda adı geçen derneklerimiz tarafından yine aşağıda listelediğimiz ürünler yardım kampanyamız kapsamında temin edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu