Süper Lig

Alfredo Morelos Adım Adım Beşiktaş’a

Siyah beyazlıların, Weghorst’un ayrılığı sonrası Aboubakar ve Boupendza’ya kanca attığı bilinirken, İskoç basınından sürpriz bir iddia geldi. Buna göre Beşiktaş, Glasgow Rangers’ta forma giyen Alfredo Morelos’u listesine aldı.

Weghorst’un Manchester United’a imza atması beklenirken Beşiktaş, rotasını golcü transferine çevirmişti.

Bu bağlamda siyah beyazlılar, Vincent Aboubakar ve Aaron Boupendza’ya kanca atmıştı. Öte yandan konuya ilişkin, sürpriz bir iddia da İskoç basınından geldi.

BEŞİKTAŞ MORELOS’UN PEŞİNDE
Aktarılan bilgilere göre Beşiktaş, Glasgow Rangers’ta forma giyen Alfredo Morelos’u transfer takibine aldı. Bununla beraber Beşiktaş’ın, transferde oldukça avantajlı olduğu öğrenildi.

İlgili Makaleler

Morelos’un daha önce Fenerbahçe’den gelen transfer teklifini reddettiği ve yaz transfer sezonundan bu yana, kendisi için işlerin iyi gitmediği bilgisine yer verildi. Morelos’un, Rangers’ta ayrılmak istediği aktarıldı.

BEŞİKTAŞ’IN TUTUMU NE OLACAK?
Siyah beyazlılar, Morelos ve Glasgow Rangers ile ‘makul fiyatta’ anlaştığı taktirde, golcü futbolcuyu renklerine katmak için resmi girişimlere başlayacak. Beşiktaş ile beraber Morelos’u, Meksika kulübü Tigres de istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu