Diğer Haberler

Ali Koç’un en büyük korkusu başına geldi!

Fenerbahçe’de başkan Ali Koç’un büyük çekincesi başına geldi. Geride bıraktığımız sezonda astronomik teklif alan yıldız futbolcu için dünya devi, Sevilla maçına geldi. Oyuncu için olumlu rapor verilirken Ali Koç’un en büyük endişesi gerçekleşebilir.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç en büyük korkularından biriyle yüzleşmeye hazırlanıyor. Sarı-Lacivertli takımda forma giyen başarılı futbolcuya geçtiğimiz sezonun devre arasında çok cazip bir teklif gelmişti. Ali Koç söz konusu teklif için çarpıcı açıklamalar yapmış ve “Çok ciddi bir teklif aldık. Benim bile kafam karıştı. Umarım bir daha gelmez, oyuncunun da kafası karışır” ifadelerini kullanmıştı.

ALİ KOÇ’UN BÜYÜK KORKUSU YİNELENİYOR

Ali Koç’un endişesini dile getirdiği teklif Atletico Madrid’den gelmişti. O tarihten beri istikrarlı performansını sürdüren başarılı futbolcu için yeni bir hamle yapıldı. Dün gece oynanan Sevilla-Fenerbahçe maçında İtalyan devinin scout ekiplerinin gözü Portekizli orta sahanın üzerindeydi.

FENERBAHÇE’NİN YILDIZI İÇİN ROMA DA DEVREDE

Fenerbahçe’ye transfer olduğu günlerde büyük eleştiri alan ve “Fenerbahçe’nin kalibresinde değil” yorumları yapılan Miguel Crespo, sezon sonunda Sarı-Lacivertlilere veda edebilir. Gösterdiği performansla taraftarlar ve spor kamuoyu da dahil herkesi şaşırtan Crespo için Roma hamle yapmaya hazırlanıyor.

SCOUT EKİBİNİN GÖRÜŞÜ OLUMLU

Sevilla-Fenerbahçe maçında oyuncuyu izleyen Roma scoutları, yönetime olumlu rapor sundu. Birçok talibi olan 26 yaşındaki futbolcu için Fenerbahçe’nin sezon sonunda hatırı sayılır teklifler almasına kesin gözüyle bakılıyor.

Ali Koç, Atletico Madrid’in hamlesi sonrası dile getirdiği endişesiyle 2022-23 sezonu sonunda yeniden yüzleşecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu