Diğer Haberler

Arda Güler’in Ayrılığı Resmen Açıklandı!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Arda Güler ile ilgili merak edilen konuya açıklık getirdi. Başkan Koç, Arda Güler’in Fenerbahçe taraftarları tarafından büyük bir sevgi ve sempatiyle karşılandığını ve deplasmanlarda da aynı ilgiyi gördüğünü belirtti. Ancak Ali Koç, milyonlarca taraftara süreci detaylı bir şekilde anlatma borcu olduğunu ve henüz sürecin sonuçlanmadığını vurguladı.

Arda Güler’in Türk futbolunun gururu olduğunu ve yurt dışına gönderilen birçok genç futbolcunun geri döndüğünü ifade eden Ali Koç, Arda’nın da ne yaparsa yapsın en hayırlısının olmasını diledi.

Başkan Koç, net bir şekilde ifade ettiği üzere Arda Güler’in Fenerbahçe’de kalmak istemediğini ve kulübe gelen teklifleri kabul ettiğini açıkladı. Fenerbahçe’nin Arda için kalma imkanı yaratan teklifler sunduğunu ancak futbolcunun ayrılmayı tercih ettiğini belirtti. Ali Koç, ayrılma şartları netleştikten sonra gerekli açıklamaların yapılacağını ifade ederek gelecek sezon Arda Güler’in Fenerbahçe kadrosunda yer almayacağını doğruladı.

Fenerbahçe’nin Arda Güler’e olan saygısını ve süreci yakından takip eden taraftarların bilgilendirilmesine önem verildiğini belirten Ali Koç, herkesin hayırlı bir sonuç beklediğini ve Arda’nın geleceği konusundaki gelişmelerin sürecin sonunda paylaşılacağını vurguladı. Bu açıklamalarla Fenerbahçe’nin Arda Güler transferiyle ilgili taraftarları aydınlatma ve süreci izleyenleri bilgilendirme çabasının altı çizilmiş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu