Diğer Haberler

Attila Szalai Union Berlin Yolcusu!

Fenerbahçe, uzun bir süredir kadrosuna katmak için görüşmeler yaptığı Attila Szalai için Union Berlin ile anlaşmaya vardığı iddia ediliyor. Arda Güler’ün Real Madrid’e 20 milyon euro karşılığında transfer olmasının ardından Fenerbahçe’de Szalai’nin de ayrılmaya hazırlandığı belirtiliyor. Bundesliga ekiplerinden Union Berlin ile Fenerbahçe, bir süre önce Szalai’nin transferi konusunda görüşmelere başlamıştı.

PAZARLIKLARIN DETAYI

Alman basınından Kicker’ın Son Dakika haberine göre, kulüpler Szalai’nin transferi konusunda prensip anlaşmasına vardı. Haberde, Union Berlin’in Macar stopere 12 milyon euro teklif ettiği, ancak Fenerbahçe’nin başlangıçta 20 milyon euro talep ettiği belirtildi. Bundesliga ekibinin teklifini 14 milyon euroya yükselttiği ve sarı-lacivertlilerden olumlu yanıt aldığı ifade edildi. Bu gelişmeyle birlikte Szalai’nin Fenerbahçe’den ayrılmasının yakın olduğu görünüyor.

Transfer sürecinin detayları hakkında daha fazla bilgi mevcut değil. Ancak Fenerbahçe’nin Szalai’nin ayrılığından sonra savunma hattını güçlendirmek için yeni oyuncular arayışına gireceği tahmin ediliyor. Fenerbahçe taraftarları ise Szalai’nin takımdan ayrılmasının ardından boşalan yerin nasıl doldurulacağı ve gelecek sezon için takımın güçlenip güçlenmeyeceği konularında merak içinde beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu