Diğer Haberler

Aykut Kocaman Geri Dönüyor

Bu sezon başarısızlığa tahammülü kalmayan Fenerbahçe’de Vitor Pereira’nın üst üste aldığı kötü sonuçlar sonrasında gündeme Aykut Kocaman Geldi.

Üst üste 3 maçından da mağlubiyetle ayrılan Fenerbahçe, ilk 4 sıranın dışında kaldı. Sadece ligde değil, Avrupa’da da işler kötü gidiyor. Frankfurt, Olympiakos ve Antwerp’in yer aldığı grupta 3 maç sonunda galibiyeti bulunmayan Fenerbahçe, 2 beraberlik alabildi.

HAMLELERİ İŞE YARAMADI

Konyaspor’un 11.dakikada 2-0 öne geçmesi sonrası Vitor Pereira, değişiklikler için devreyi bile beklemedi. Deneyimli teknik adam, 41. dakikada Rossi, Pelkas ve Sangare’yi çıkardı. Bu üçlünün yerine Serdar Dursun, Novak ve İrfan Can’ı soktu. Ancak uzun süre Fenerbahçe’nin oyununda pek bir değişim olmadı.

Fenerbahçe’de iki yönetici Aykut Kocaman ile görüşecek.

Daha fazla puan kaybı olmadan teknik direktör değişikliğine gitmek isteyen Fenerbahçe’de gündeme gelen ilk isim Aykut Kocaman oldu.

Öte yandan Rıdvan Dilmen, Vitor Pereira için “Fenerbahçe’nin başkanı uçakta hocaya sormalı ‘Böyle, bu sistemle devam mı?’ diye, eğer ‘Evet’ derse ‘Gel kardeşim’ deyip gönderilmeli. Geçen hafta da söylemiştim bak bir hafta daha gitti. Ali Koç, değiştirmeli hocayı. Kolay karar değildir ama bu yapılmalı.” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum

  1. Perera hemen gitmeli Van Persie yaptığını Mesut a yapıyor Mesut bizim evladımız olmuyor işte 3 savunma Aykut hoca inşallah kabul etmez etmesede Çağdaş Atan veya Okan burukta olabilir yeterki perera gitsin mesutlar irfan can lar yandaşlar kolay yetişmiyor sampi kıl gitti yonda giderse ali koç bu kulübeden bidaha içeri giremez ismi komple unutulur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu