Diğer Haberler

Aykut Kocaman Süper Lig’e Geri Dönüyor!

Süper Lig’de yer alan Konyaspor’un teknik direktörü Aleksandar Stanojevic’in performansı, yönetim tarafından sorgulanmaktadır. Galatasaray maçı dışında, istikrarlı bir oyun sergilemeyen ve sorunlar yaşayan Sırp teknik adamın, gelecek sezon takımın başında düşünülmediği söylenmektedir. Bu nedenle, deneyimli çalıştırıcı Aykut Kocaman, Konyaspor’un planları arasında yer alabilir.

Konyaspor yönetimi, takımı Aykut Kocaman’a devretmeyi düşünmektedir ve bu hamleyle uzun soluklu bir proje başlatmayı planlamaktadır. Rakiplerini oynadığı oyunla yıldıran Kocaman, şu anda Anadolu ekibinin ilk tercihi konumundadır.

Konyaspor yönetimi, Aykut Kocaman’ın takımın başına gelmesiyle birlikte tekrar Avrupa’ya dönebileceklerine inanmaktadır. Bu nedenle, Sırp teknik adamla yazın yollarını ayırmayı ve Kocaman’ı takımın başına getirmeyi düşünmektedirler.

Aykut Kocaman’ın Konyaspor’a gelmesi, takımın performansını artırabilecek ve daha iyi sonuçlar elde etmelerine yardımcı olabilecektir. Konyaspor yönetimi, uzun vadeli bir planla hareket ederek, Aykut Kocaman ile takımın başarısını artırmak istemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu