Süper Lig

“Başarılı olmak istiyoruz”

Beşiktaş, milli file bekçisi Mert Günok’un sözleşmesini 2 yıl daha uzatarak, iç transferde önemli bir adım attığını duyurdu. Siyah beyazlılar, transfer çalışmalarını sürdürürken, takımdaki yerli yeteneklerinden olan milli kaleci Mert Günok ile anlaşmaya vardı. Beşiktaş Kulübü, bu mutlu haberi taraftarları ve futbolseverlerle paylaştı.

Yapılan açıklamada, Mert Günok’un Beşiktaş ile olan sözleşmesinin 2024-2025 sezonu sonuna kadar uzatıldığı belirtildi. Kulüp yönetimi, Mert Günok’un önceki dönemde takıma olan katkılarından dolayı memnuniyetini dile getirerek, ona yeni dönemde başarılar diledi.

Beşiktaş’ın milli kalecisi Mert Günok, kariyeri boyunca gösterdiği performansla taraftarların sevgilisi olmuş ve takımın değişmez isimleri arasında yer almıştı. Onun sağladığı güvenle, takım savunmasında önemli bir direnç unsuru haline gelmişti.

Taraflar arasında yapılan anlaşma, Beşiktaş taraftarları arasında büyük sevinçle karşılandı. Taraftarlar, sosyal medyada paylaştıkları mesajlarla Mert Günok’a olan güvenlerini ve onunla daha nice başarılara imza atacaklarına olan inançlarını dile getirdiler.

Mert Günok ise Beşiktaş ile devam edecek olmanın mutluluğunu ifade ederken, takıma olan bağlılığını ve sadakatini bir kez daha vurguladı. Kendisinin de Beşiktaş gibi köklü bir kulüpte forma giymekten gurur duyduğunu belirterek, camiayı asla yarı yolda bırakmayacağını dile getirdi.

Beşiktaş’ın iç transferde Mert Günok ile olan sözleşmeyi uzatması, takımın gelecek sezon için daha da güçlenmesine ve hedeflerine odaklanmasına büyük katkı sağlayacak gibi görünüyor. Kulüp, transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, taraftarlar da heyecanla yeni sezonun başlamasını bekliyor. Beşiktaşlılar, sevdikleri takımın sahada başarılı performansıyla gurur duymaya devam edecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu