Süper Lig

Beşiktaş Marcel Sabitzer’i Kadrosuna Katıyor!

Beşiktaş, transfer çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Siyah-Beyazlılar, orta saha transferinde rotasını Almanya Bundesliga takımı Bayern Münih’e çevirmişti.

Geçtiğimiz sezon şampiyonluğa ulaşan Beşiktaş, önceki sezon İngiltere Premier Lig takımı Manchester United’a kiralanmış olan 29 yaşındaki Avusturyalı oyuncu Marcel Sabitzer’in Bayern’e dönmesi sonrasında harekete geçti ve ilk teması kurdu.

Oyuncunun durumuyla ilgili bilgi almak amacıyla Bayern Münih yetkilileriyle iletişime geçen Beşiktaş yöneticileri, bir kiralama teklifi sundu. Bu temasa, Bayern Münih tarafından olumlu bir yanıt verildiği bildirildi.

2025 yılına kadar Bayern Münih ile sözleşmesi bulunan Sabitzer’in başka bir takıma kiralık olarak gönderilmesine olumlu baktıklarını ileten Kırmızı-Beyazlılar, oyuncuyla görüşmek üzere Beşiktaş’a izin verildiğini ve eğer Sabitzer ikna edilirse kiralama konusunda kulübün olumlu bir görüşe sahip olduğunu belirtti.

Beşiktaş, oyuncuyu ikna etmesi durumunda Bayern Münih ile görüşmelerde bulunacak ve satın alma opsiyonuyla birlikte bir kiralama teklifi sunacak.

Beşiktaş yönetimi, Marcel Sabitzer’i kadrosuna katmak için gerekli adımları atmaya kararlı görünüyor. Transfer sürecinin ilerleyen günlerde netlik kazanması beklenirken, taraftarlar ve futbolseverler, Sabitzer’in Beşiktaş formasıyla sahaya çıkma ihtimalini heyecanla bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu