Süper Lig

Beşiktaş, Saiss’ı 15 Milyon Euro’ya bırakır mı?

Katar’da düzenlenen Dünya Kupası’nda Romain Saiss her maçta biraz daha büyüyor.

Katar’da düzenlenen Dünya Kupası’nda Romain Saiss her maçta biraz daha büyüyor. Wolves’un acısı biraz daha artıyor. Ocak ayında Premier Lig’den düşmemek için stoper bulmaya çalışan İngiliz ekibi eski oyuncusunu geri almak için şartları araştırmaya başladı.

İngiliz basını; Saiss’in Wolves’a dönmesi gerektiğini iddia ederken İngiliz Milli Takımı’nın eski stoperi Martin Keown BBC-2’deki canlı yayında, “15 milyon sterlin verseler Türkler, Saiss’i verir mi? Böyle bir oyuncu bırakılır mı? Hem de bedelsiz. Bir takım nasıl kötü planlama yapar. İdeal örnek” ifadesini kullandı.

Penaltılarla da olsa İspanya’yı Dünya Kupası’nın dışına atarak çeyrek finale yükselen Fas’ta adeta milli bayram yaşanıyor… Beşiktaş formasını giyen Fas Milli Takımı’nın kaptanı Romain Saiss, bunun tarihi bir başarı olduğunu ve ekibinin sınırları zorlamaya devam edeceğini vurguladı.

Merkez savunma oyuncusu, takımının Dünya Kupası’nda “tarih yazmaya” devam edeceğine dair güvence verdi. Beşiktaşlı oyuncu, “Tarih yazmak istiyorduk. Şimdi sınırlarımızı zorlamaya devam etmek istiyoruz” dedi.
Saiss, İspanya’ya karşı planlarının tuttuğunu söylerken sahada herkesin böyle çalıştığını görmenin muhteşem olduğunu belirtti. Fas, çeyrek finalde Portekiz ile karşılaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu