Süper Lig

Beşiktaş, Yeni Transferi Halil Dervişoğlu’nu İstanbul’a Getirdi!

Beşiktaş, Brentford takımında forma giyen Halil Dervişoğlu’nun transferi için tüm hazırlıklarını tamamladı. Milli futbolcu, İstanbul’a getirilerek Beşiktaş ile anlaşma aşamasına gelmiştir.

Siyah-beyazlılar, Halil Dervişoğlu’nun transferi konusunda Brentford takımıyla her konuda anlaşma sağlamıştır. Beşiktaş, 23 yaşındaki hücum oyuncusu için herhangi bir bonservis bedeli ödemeyecektir. Ancak İngiliz kulübüne, oyuncunun sonraki bir satışından %25 pay ve 500 bin Euro başarı bonusu ödenecektir.

Beşiktaş, Halil Dervişoğlu ile görüşmelerine devam ederek transfer sürecini ilerletmiştir. Bu transferin imza aşamasına gelmesi beklenmektedir.

23 yaşındaki futbolcunun Beşiktaş’a transferinin yakın bir gelecekte kesinlik kazanması beklenmektedir. Halil Dervişoğlu’nun sözleşmesi, Brentford takımıyla gelecek yıl sona erecektir. Genç yetenek geçtiğimiz sezonu ise Burnley’de kiralık olarak geçirmiştir.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısında Halil Dervişoğlu transferi hakkında konuşmuştur. Güneş, “Halil Dervişoğlu, ismi geçen oyunculardan tercihimdir. Eğer ekonomik koşullar uygunsa, çıkış yapmak isteyen bir oyuncu olduğu için onu uygun görüyorum. Aboubakar, Cenk, Ghezzal ve Redmond gibi oyuncuları zorlayacak bir ismi kadromuza katmayı planlıyoruz.” şeklinde konuşmuştur.

Beşiktaş, Halil Dervişoğlu transferiyle ilgili olarak tüm detayları hızlı bir şekilde ilerletmekte ve genç yeteneği kadrosuna katma konusunda kararlılığını sürdürmektedir. Taraftarlar, bu transferin resmi olarak duyurulmasını heyecanla beklemektedir ve Beşiktaş yönetimi, takımın gücünü artırmak ve başarılı bir sezon geçirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu