Süper Lig

Beşiktaş’a dünya devinden iki yıldız birden!

Beşiktaş, transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ederek ses getirecek hamleler yapmaya devam ediyor. Milan’dan Hırvat futbolcu Ante Rebic’i kadrosuna katan siyah-beyazlılar, orta saha ve hücum hattını güçlendirmek için yoğun bir mesai harcıyor. Bu doğrultuda Beşiktaş, Avrupa futbolunda da yankı uyandıracak büyük bir adım atmaya hazırlanıyor. Kulüp, dünya devi iki yıldızı kadrosuna katmak için görüşmelere başladı.

Beşiktaş’ın orta sahasını güçlendirmek isteyen yönetim, uzun bir süredir Davy Klaassen transferi için çaba sarf ediyor. 30 yaşındaki orta saha oyuncusu için yaz transfer sezonunun başından beri çeşitli girişimlerde bulunulurken, bu süre zarfında takımın bir diğer önemli ismi Steven Berghuis de transfer listesine eklendi.

Fanatik gazetesinin haberine göre; Beşiktaş, Davy Klaassen ve Steven Berghuis’u aynı anda kadrosuna katma hedefiyle hareket ediyor. Teknik heyetin de onayladığı bu plan doğrultusunda, Hollanda ekibi Ajax ile temaslar hız kazandı.

Beşiktaş, Ajax’a iki oyuncu için 3 milyon Euro’luk bir kiralama teklifi sundu. İlk başta bu teklife olumsuz yaklaşan Kırmızı-Beyazlılar, Beşiktaş’ın teklife satın alma opsiyonu eklemesiyle birlikte görüşmelere olumlu bir şekilde devam etmeye başladı.

İlgili Makaleler

Bu önemli gelişmeler sonucunda Beşiktaş, Davy Klaassen ve Steven Berghuis transferleri için umutlu bir noktaya gelmiş durumda. Yönetimin kararlılığı ve teknik ekibin raporu doğrultusunda yapılan bu hamle, siyah-beyazlı taraftarları heyecanlandırmış durumda.

Beşiktaş’ın, dünya devi iki yıldızı kadrosuna katma yolunda ilerlemesi, takımın rekabet gücünü artırarak önümüzdeki sezon için umut vadeden bir perspektif sunuyor. Taraftarlar, transfer sürecinin olumlu sonuçlanmasını beklerken, kulüp yetkilileri de transfer çalışmalarını titizlikle sürdürmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu