Süper Lig

Beşiktaş’ın Başına Talih Kuşu Kondu

Cyle Larin ile yeni sözleşme görüşmelerini sürdürmesine rağmen bir türlü sonuç alamayan Beşiktaş’ın başına talih kuşu kondu.

Beşiktaş için İngiliz basınından flaş bir transfer iddiası ortaya atıldı. Siyah-beyazlıların yıldız oyuncusu Cyle Larin’e Premier Lig ekibi Everton’ın transfer teklifinde bulunduğu belirtildi.

LARIN’E EVERTON KANCASI

Beşiktaş’ın geçtiğimiz sezon kazandığı şampiyonlukta büyük rol oynayan Larin’e Everton’ın talip olduğu vurgulandı. Tecrübeli futbolcunun, Premier Lig ekibine Ocak ayında imza atabileceği vurgulandı.

SÖZLEŞME TEKLİFİNİ REDDETTİ

Siyah-beyazlılar ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek isimler arasında yer alan Cyle Larin, yeni mukavele konusundaki pazarlıklara henüz olumlu geri dönüş yapmadı. Beşiktaş idarecileri ile Kanadalı golcü arasındaki pazarlıkların durma noktasına geldiği kaydedildi.

CENK TOSUN SÜRPRİZİ

Diğer taraftan Everton’ın bu transferi sezon sonunu beklemeden gerçekleştirmek istediği için Cenk Tosun’u takas önerisi olarak Beşiktaş’a teklif edebileceği haberin ayrıntılarında yer aldı.

West Ham, Brighton, Southampton ve Marsilya’nın da Larin ile ilgilendiği ancak Everton’ın transferde Cenk Tosun takasını koz olarak kullanabileceği yazıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu