Süper Lig

Beşiktaş’ın David Okereke ısrarı sürüyor!

Beşiktaş, geçtiğimiz sezonu Şenol Güneş yönetiminde tamamlan takımda önemli gelişmeler yaşanıyor. Tecrübeli teknik direktörün raporları doğrultusunda takviyeler yapmayı planlayan siyah-beyazlı ekip, ilk olarak Emrecan Bulut’u kadrosuna katarken, şimdi de dikkat çekici bir transfer için harekete geçti. Beşiktaş, bu ismi ikna etmek için çalışmalarını hızlandırırken, transferin tamamlanması için adımlarını atmış durumda. İşte detaylar…

Beşiktaş, hücum hattını güçlendirmek amacıyla İtalya Serie B takımlarından Cremonese’nin Nijeryalı forveti David Okereke’yi kadrosuna katmak için ısrarcı bir tutum sergiliyor. Siyah-beyazlılar, teknik direktör Şenol Güneş’in onayını da aldığı bu oyuncu için 4 milyon Euro satın alma bedelli bir kiralama teklifi sundu.

İtalyan kulübü ise Beşiktaş’a, “Kiralama yerine doğrudan bonservisini 5 milyon Euro’ya verebiliriz. Kiralamayı düşünmüyoruz” yanıtını iletti. İtalyan temsilcisi, oyuncunun bonservis bedeli olarak 5 milyon Euro talep ederken, Beşiktaş ise satın alma opsiyonlu kiralama yolunu tercih ederek işi sonuçlandırmak istiyor.

Beşiktaş’ın alternatif planları ise 4 milyon Euro satın alma opsiyonlu kiralama veya 3 milyon Euro bonservis bedeli üzerine 500 bin Euro bonus teklifi şeklinde ilerliyor. 25 yaşındaki futbolcu için pazarlıklar devam ederken, Okereke’nin de siyah-beyazlı formayı giymek için heyecanla geri sayıma başladığı belirtiliyor.

İlgili Makaleler

Beşiktaş, golcü oyuncu Okereke’yi kadrosuna katmayı hedefleyerek hücum gücünü artırmayı amaçlıyor. Siyah-beyazlıların transfer sürecindeki çabaları ve oyuncuyu ikna etme çabaları devam ederken, taraftarlar da heyecanla bu transferin sonuçlanmasını bekliyor. Okereke’nin yetenekleriyle Beşiktaş’ın hücum hattına önemli katkı sağlaması ve yeni sezonda başarıya ulaşması amaçlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu