Süper Lig

Beşiktaş’ta 2 İmza Birden!

Siyah-Beyazlılar, transfer konusunda 2 futbolcuyu imza aşamasına taşıdı.

MARSILYA İLE ANLAŞMA SAĞLANDI

Beşiktaş yönetimi, Ukraynalı 10 numara Ruslan Malinovskyi için Fransız Lig 1 takımı Marsilya ile anlaşmaya vardı. Malinovskyi’nin transferi için Marsilya ile 500 bin Euro kiralama bedeli ve 7 milyon Euro satın alma opsiyonu içeren bir anlaşma yapıldı.

Bu gelişmenin ardından, deneyimli oyuncuyla pazarlık sürecine giren yöneticilerin, İtalyan medyasının iddiasına göre Serie A ekibi Torino ile rekabet içinde olduğu söylendi. Ancak gerçek durum farklı çıktı.

TORINO BAŞKANI: “LİSTEMİZDE YOK”

Konuyla ilgili olarak Torino Başkanı Urbano Cairo, “Ruslan Malinovskyi ile ilgili çıkan söylentilerin kaynağını bilmiyorum. Kesinlikle listemizde olmadığını garanti edebilirim. Malinovskyi için Marsilya ile pazarlık yapmadık” dedi.

Bu gelişme sonrasında Beşiktaş’ın transferde daha güçlü bir pozisyona geldiği, oyuncuyla görüşmelerin son aşamada olduğu bildirildi.

ZAYNUTDINOV İLE ÖN ANLAŞMA YAPILDI

Rus takımı CSKA Moskova’dan Bakhtiyor Zaynutdinov için temaslarını sürdüren Beşiktaş, bu transferde son aşamaya geldi.

Kale dışındaki neredeyse tüm bölgelerde oynayabilen 25 yaşındaki futbolcu için Beşiktaş, başlangıçta 6.5 milyon Euro teklif etti, ancak sonrasında bu rakamı 5 milyon Euro’nun altına çekti. Şimdi ise CSKA’yı 4.5 milyon Euro seviyesine indirmek istiyor. Beşiktaş yönetimi, yerli oyuncu statüsünde oynayabilen Zaynutdinov ile ön anlaşma yapmış durumda. CSKA ile anlaşma sağlandıktan sonra, yetenekli futbolcunun transferinin resmi olarak duyurulması planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu