Süper Lig

Beşiktaş’ta 2.Şenol Güneş Dönemi

Teknik direktör arayışını sürdüren Beşiktaş’ta Başkan Ahmet Nur Çebi’nin en çok istediği isim Şenol Güneş.

Sergen Yalçın’ın istifası sonrasında teknik direktör arayışlarına devam eden Beşiktaş’ın yeni hocası Şenol Güneş olacak…

Başkan Ahmet Nur Çebi’nin yönetim kurulu toplantısında Şenol Güneş’in ismini zikrettiği ancak bazı yöneticilerin tecrübeli çalıştırıcıya karşı çıkmasının ardından da, “Sizin adaylarınız kimler?” diye soruduğu öğrenildi. Ardından basına bazı isimler yansıdı ve anlaşma da sağlandığı ileri sürüldü. Ancak bu isimler camiada kabul görmeyince rota yeniden Şenol Şenol Güneş’e döndü. Güneş’in yönetimdeki bazı isimlerin kendisini istememesinden dolayı çekimser olduğu ancak başkan Çebi’nin ısrarı sonrasında yeşil ışık yaktığı iddia edildi.

ŞENOL GÜNEŞ, ÖNDER KARAVELİ’DEN TAKIMI DEVRALACAK

Siyah-Beyazlılar, Fenerbahçe derbisi başta olmak üzere Göztepe ve İttifak Holding Konyaspor maçlarına da Önder Karaveli yönetiminde çıkacak. Şenol Güneş, ilk yarının sonuyla birlikte takımı devralacak. İkinci yarının ilk maçı olan Çaykur Rizespor mücadelesinde takımın başında Şenol Güneş olacak.

PORTEKİZ BASINI: BRUNO PINHEİRO OLMAYACAK

Diğer taraftan Portekiz basını da Bruno Pinheiro’nun Beşiktaş’la anlaştığını iddia etse de 45 yaşındaki teknik adam, Siyah-Beyazlı takıma gelmeyecek. Keza Başkan Çebi, Pinheiro’yu istemiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu