Süper Lig

Beşiktaş’ta 40 Kişilik Oyuncu Havuzu Var!

Transfer çalışmalarına başlayan Beşiktaş, teknik heyetin belirlediği kriterlere uygun olarak 40 kişilik bir oyuncu havuzu oluşturdu. Bu havuzdaki futbolcuların tamamı Premier Lig, Serie A, La Liga, Bundesliga ve Rusya Ligi’nde forma giymekte.

Siyah-beyazlılar, önümüzdeki sezon şampiyonluk hedefiyle transferlerini gerçekleştirecek ve takıma takviye yapacaklar. Bu doğrultuda 40 kişilik bir oyuncu havuzu belirlendi ve çoğunluğu serbest durumda olan futbolculardan oluşuyor.

Belirlenen oyuncu havuzunda yer alan futbolcuların tamamı, Avrupa’nın önde gelen liglerinde mücadele etmekte. Beşiktaş, belirlenen kriterler doğrultusunda öncelikle serbest durumda bulunan oyuncular için girişimlerde bulunacak.

Transferlerde bonservis bedeli ödenmesi gereken durumlarda ise tavan fiyat 3 milyon euro olarak belirlendi. Kulüp, mali disiplinden taviz vermeden transferlerini gerçekleştirmeyi planlıyor.

Beşiktaş, güçlü bir kadro oluşturarak önümüzdeki sezon şampiyonluk yolunda iddialı bir şekilde ilerlemeyi hedefliyor. Teknik heyetin belirlediği kriterler doğrultusunda transfer çalışmalarına hız veren siyah-beyazlılar, Premier Lig, Serie A, La Liga, Bundesliga ve Rusya Ligi’nde başarılı performans sergileyen oyuncuları kadrolarına katmayı amaçlıyor. Kulüp, taraftarlarına heyecan verici bir sezon vaat ederken, transferlerde mali dengeyi koruma prensibinden ödün vermeyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu