Süper Lig

Beşiktaş’ta Gündem David Okereke!

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarına transfer çalışmalarıyla devam ediyor. Siyah-beyazlı kulüp yetkilileri, Teknik Direktör Şenol Güneş’in raporu doğrultusunda hücum hattını güçlendirmek için Serie B takımlarından Cremonese’de forma giyen David Okereke ile ilgileniyor.

Beşiktaş, Nijeryalı oyuncu David Okereke için görüşmelerini sürdürüyor. Siyah-beyazlılar, Teknik Direktör Şenol Güneş’in raporu doğrultusunda hareket ederek, hücum hattını güçlendirmek için bu oyuncuyla pazarlık masasına oturdu.

Cremonese’nin Serie B takımında forma giyen 25 yaşındaki Nijeryalı futbolcu David Okereke için Beşiktaş yetkilileri girişimlerini sürdürüyor. Siyah-beyazlılar, oyuncuyu kadrolarına katmak için 4 milyon Euro satın alma opsiyonlu bir teklif sundu.

Ancak İtalyan kulübü, bu teklife karşılık olarak oyuncunun bonservisini elinde tutmayı hedefliyor ve ek taleplerde bulunuyor. İki taraf arasındaki pazarlıklar devam ederken, David Okereke’nin transfer konusunda olumlu bir yaklaşım sergilediği öğrenildi.

Beşiktaş, yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmek için aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. David Okereke’nin hücum hattına katılması, takımın gol yollarındaki etkinliğini artırma amacını taşıyor. Siyah-beyazlı kulüp, transfer sürecini dikkatle yöneterek takımın ihtiyaçlarına cevap verecek isimleri kadrosuna katma yolunda ilerliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu