Süper Lig

Beşiktaş’ta Gündem Diego Valdes!

Beşiktaş, uzun bir süredir 10 numara transferi arayışlarına devam ederken, eski bir favori olan Diego Valdes gündeme geldi. Şilili orta saha oyuncusu Diego Valdes, Meksika’nın America takımında forma giymektedir. Meksika medyası Medio Tiempo’nun haberine göre, 29 yaşındaki yetenekli futbolcu, hâlâ 1.5 yıl süren bir kontrata sahip olmasına rağmen ayrılığa sıcak bakmaktadır.

Haberde, Beşiktaş’ın yanı sıra Benfica ve CSKA Moskova’nın da Diego Valdes’in transferi için devrede olduğu belirtilmektedir.

Diego Valdes, geçtiğimiz sezon America formasıyla 40 resmi maçta görev alarak 13 gol atıp 12 asist yapmıştır. Kariyeri boyunca çıktığı 339 resmi maçta ise 69 gol kaydetmiş ve 70 asist yapmıştır.

Beşiktaş’ın Diego Valdes’i transfer etmek için ilgili olduğu ve diğer kulüplerle rekabet ettiği ifade edilen haber, Şilili oyuncunun hücum hünerleriyle dikkat çeken bir oyuncu olduğunu göstermektedir. Diego Valdes’in yaratıcılığı, gol atma becerisi ve asist yapma kabiliyeti, onu Beşiktaş için cazip bir seçenek haline getirmektedir.

Sonuç olarak, Beşiktaş’ın Diego Valdes transferi için çalışmalara başladığı ve oyuncunun ayrılığa sıcak baktığı belirtilmektedir. Bu transferde Benfica ve CSKA Moskova’nın da rekabet halinde olduğu bilgisi ise Beşiktaş’ın transferde ciddi bir mücadele vereceğini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu