Süper Lig

Beşiktaş’ta Hedef Federico Bernardeschi!

Transfer sezonunun hareketli günlerinde olan Beşiktaş, kanat pozisyonu için yeni bir adayı transfer gündemine taşıdı. Siyah-beyazlılar, İtalyan oyuncu Federico Bernardeschi’nin ismini transfer hedefleri arasına ekledi.

Kulüp kaynaklarına göre, Beşiktaş yönetimi, Toronto takımında forma giyen 29 yaşındaki İtalyan futbolcu Federico Bernardeschi’nin transferi konusunda adımlar atmaya başladı. Beşiktaş, Bernardeschi’nin transferi için gerekli olan şartları Toronto kulübüne sordu. Bu aşamada, MLS ekibinin vereceği cevap, transferin şekillenmesinde belirleyici olacak.

Federico Bernardeschi, futbol kariyerine Fiorentina altyapısında başladıktan sonra A takıma yükseldi. Ardından sırasıyla Crotone, Juventus ve son olarak Toronto formalarını giydi. Genç yaşta başladığı profesyonel kariyeri boyunca çeşitli kulüplerde önemli deneyimler kazandı.

Beşiktaş’ın Federico Bernardeschi’yi transfer etme ihtimali, taraftarlar arasında büyük bir heyecan yaratmış durumda. Kanat pozisyonunda gösterdiği hünerlerle bilinen Bernardeschi, Beşiktaş’ın mevcut kadrosuna katılarak takımın hücum gücünü artırabilir. Siyah-beyazlı taraftarlar, bu potansiyel transferin gerçekleşmesi halinde takımlarının performansının daha da yükselmesini umutla bekliyor.

İlgili Makaleler

Beşiktaş yönetimi, transfer pazarındaki çalışmalarını sürdürürken, futbolseverler de gelişmeleri yakından takip ediyor. Federico Bernardeschi transferinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu