Süper Lig

Beşiktaş’ta herkesi ters köşede bırakan ayrılık!

Beşiktaş’ta deneyimli teknik adam Şenol Güneş’in gözden çıkardığı Kevin N’Koudou ile yollarını ayrılması beklenirken sürpriz bir ismin takımdan ayrılması gündeme geldi.

CENK TOSUN TAKIMDAN AYRILIYOR!

LEVENT TÜZEMEN: Güneş’in yerinde olsam N’Koudou’yu kazanmaya çalışırım. N’Koudou çalım becerisi yüksek, topla dikine hücum edebilen, gol atan ve attırabilen bir oyuncu. Teknik adamların görevi, oyuncuları disipline etmektir. Onun için Şenol hoca, N’Koudou’nun duygularına hitap etmeli. Cenk Tosun’un siyah beyazlı takımda geleceği yok gibi görünüyor. ABD’den aldığı teklifi kabul eder.

TEKLİF EDİLECEK MAAŞ 2.5 MİLYON DOLAR

MLS ekibi Chicago Fire ile temasta olan iki Türk menajer, kulübün ilgisini milli futbolcunun menajeri de olan babası Şenol Tosun’a aktarmış ve “2.5 milyon dolar seviyesinde yıllık ücret teklifi planlıyorlar” bilgisini ulaştırmışlardı.

ŞENOL GÜNEŞ: BENCE KALMALI ANCAK…

Bence Cenk kalmalı. Cenk’in gitmesini istemem ama gitmek isteyen oyuncuya da ‘dur’ demem. Weghorst’ta olduğu gibi. Oyuncu mutlu olmadığı zaman, mutlu olacağı yere gitmesinde yarar var. Biz her oyuncuyu bağrımıza basıyoruz. Taraftar da öyle.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu