Süper Lig

Beşiktaş’ta Kaçan Balık Büyük Oldu!

Fikret Orman yönetiminin “20 yaşındaki çocuğa 10 milyon euro verilmez” dediği yıldız futbolcu, şu anda 45 milyon euroluk değeriyle dikkat çekiyor.

Beşiktaş’ta Fikret Orman’ın başkanlık döneminde bitirme aşamasına getirilen yıldız oyuncu 2022 Dünya Kupası’na damga vuruyor. Beşiktaş’ın 10 milyon euro karşılığında almak üzere olduğu Brezilyalı yıldızın transferi, Fikret Orman yönetiminin “20 yaşındaki çocuk için o kadar verilmez” sözleri üzerine yatmıştı.

FİKRET ORMAN BÜYÜK BALIĞI KAÇIRDI

Fikret Orman yönetimindeki Beşiktaş’ın elinden kaçırdığı o yıldız Lucas Paqueta. Yıldız futbolcunun 2017 yılında Beşiktaş’ın kapısından döndüğü ortaya çıktı. Fotospor’un haberine göre oyuncunun transferinde son aşamaya gelen Beşiktaş, Fikret Orman yönetiminin “20 yaşındaki çocuğa 10 milyon euro verilmez” sözleri üzerine transferden vazgeçti.

FİKRET ORMAN’IN REDDETTİĞİ İSİM DEĞERİNİ KATLADI

Fikret Orman yönetiminin reddettiği o oyuncu, şu sıralar 2022 Dünya Kupası’na damga vuruyor. Yeni sezon öncesi Lyon’dan West Ham’a tam 42,95 milyon euro karşılığında imza atan 25 yaşındaki oyuncu gösterdiği performansla dikkat çekiyor.

Fikret Orman’ın 5 yıl sonra ortaya çıkan bu transfer şanssızlığı bir anda gündeme oturdu. Beşiktaşlı taraftarlar kaçan balığın ne kadar büyük olduğunun bir kez daha farkına vardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu