Süper Lig

Beşiktaş’ta Rota Manuel Lanzini’ye Döndü!

Beşiktaş, orta saha transferinde Roberto Pereyra ile ilgili yaşanan belirsizlikler nedeniyle sabrını taşıyor ve rotasını alternatif bir yıldıza çeviriyor. Henüz geri dönüş alamayan Kartal, Arjantinli oyuncunun Serie A’da Inter ve diğer iddialı takımlardan teklif almasının kafasını karıştırdığını belirtiyor.

Gianluca Di Marzio’nun haberine göre, Roberto Pereyra için devreye giren son takım ise Torino olmuş durumda. Arjantinli oyuncunun bu teklife olumlu yaklaştığı ifade ediliyor. Beşiktaş yönetimi, alternatif seçenekler üzerinde de çalışmalarını hızlandırmış durumda. İlk hedef, yine bir Arjantinli olan Manuel Lanzini.

Manuel Lanzini’nin son olarak görüştüğü Vasco Da Gama’ya olumsuz cevap vermesi ve eski kulübü River Plate’in teklifinin mali açıdan yetersiz olması, Beşiktaş’ın transfer konusunda harekete geçmesine neden oldu. Kulüp, Lanzini’nin transferini bu kez sonuçlandırmak istiyor. Oyuncunun menajeriyle temas kurulduğu ve İstanbul’a davet edildiği bildiriliyor.

Beşiktaş’ın Manuel Lanzini için teklifi net. İlk başta yapılan ancak oyuncunun reddettiği teklif, 1.5 milyon Euro maaş, 1 milyon Euro imza parası ve 2+1 yıllık sözleşmeyi içeriyor. Ancak Lanzini’nin başka kulüplerden beklediği teklifleri alamaması nedeniyle fikrini değiştirmesi ve Beşiktaş’a katılmayı kabul etmesi bekleniyor.

Beşiktaş, Roberto Pereyra’da yaşanan belirsizlikleri aşmak için Manuel Lanzini’yi kadrosuna katma planları yaparken, taraftarlar da transfer sürecini heyecanla takip etmeye devam ediyor. Yönetimin, transferdeki bu alternatif hamleleriyle kadroyu güçlendirme çabası sürüyor ve yeni sezon öncesi transfer çalışmaları devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu