Süper Lig

Beşiktaş’ta Transfer Gibi İmza!

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş, son dönemdeki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken kaleci Mert Günok ile sözleşme uzatma görüşmelerine başlayacak. Siyah-beyazlı kulübün yönetimi, Mert Günok’un sözleşmesini uzatmayı planlıyor.

Özellikle Fenerbahçe derbisinde gösterdiği performans ile taraftarların takdirini kazanan Mert Günok, 6 kurtarış yaparak takımının tarihi galibiyetinde önemli bir rol oynamıştı. Beşiktaş yönetimi de bu başarılı kalecinin takımda kalması için ellerinden geleni yapmaya kararlı.

Başarılı kaleci, geçtiğimiz günlerde A Milli Takım’a geri dönmesiyle birlikte daha da popüler hale geldi. Beşiktaş yönetimi de bu durumun farkında ve Mert Günok’un 2024’te bitecek olan sözleşmesi için görüşmelere başlayacak.

Yönetimin planı, anlaşma sağlanması halinde Mert Günok’un mevcut sözleşmesinin 2026’ya kadar uzatılması yönünde. Böylece kulüp, uzun vadeli bir planlama yaparak başarılı kalecinin takımda kalmasını garanti altına almayı hedefliyor.

Mert Günok, son dönemde yaptığı kurtarışlarla Beşiktaş’ın kalesinde önemli bir güven kaynağı haline gelmiş durumda. Başarılı performansıyla taraftarların ve teknik heyetin takdirini kazanan kaleci, Beşiktaş’ta kalmak istediğini de daha önce dile getirmişti.

Beşiktaş yönetiminin Mert Günok ile yapacağı sözleşme görüşmeleri futbol kamuoyu tarafından yakından takip ediliyor. Taraflar arasında anlaşma sağlanması halinde, Beşiktaş’ın kaliteli bir kaleciyi uzun vadeli olarak kadrosunda tutacağı kesinleşmiş olacak.

Bir Yorum

  1. Mutlaka sözleşmesi uzatılması en azından 5-6 yıllık sözleşme yapılmalıdır diye düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu