Süper Lig

Beşiktaş’tan Dusan Tadic operasyonu!

Transfer çalışmalarına hız kesmeden devam eden Beşiktaş, dikkat çekici bir ismi gündemine aldı. Ajax’ın başarılı oyuncusu Dusan Tadic’ten olumlu bir yanıt alan siyah-beyazlı ekip, transferi gerçekleştirmek için adımlar atmaya başladı. Ancak taraflar arasında bir maaş anlaşmazlığı bulunuyor.

Beşiktaş, 34 yaşındaki Sırp futbolcuya 2 milyon Euro’dan 2+1 yıllık bir sözleşme teklif etti. Tadic, Beşiktaş’a gelmeyi kabul etti. Ancak oyuncunun istediği maaş ile Beşiktaş’ın önerdiği maaş arasında 2 milyon Euro’luk bir fark bulunuyor. Bu nedenle taraflar arasında bir uzlaşma sağlanması gerekiyor.

Diğer yandan Tadic, Ajax ile bir yıl daha sözleşmesi bulunduğu için bonservisinin alınması için Hollanda ekibiyle görüşmelerini sürdürüyor. Bu görüşmelerin sonucunda transferin gerçekleşmesi bekleniyor.

Dusan Tadic, Sırp Milli takımında 98 maça çıktı ve 21 gol attı. Futbol kariyerine Vojvodina’da başlayan Tadic, Groningen, Twente, Southampton ve Ajax gibi önemli kulüplerde forma giydi. Yetenekleri ve deneyimiyle dikkat çeken oyuncunun Beşiktaş’a katılması, takımın hücum hattını güçlendireceği düşünülüyor.

Beşiktaş yönetimi ve taraftarları, Dusan Tadic’in transferini tamamlamak ve takıma katkı sağlamak adına çaba göstermeye devam ediyor. Taraflar arasındaki maaş anlaşmazlığının çözülmesi durumunda transferin resmi olarak açıklanması ve Tadic’in siyah-beyazlı formayı giymesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu