Süper Lig

Beşiktaş’tan Rıdvan Yılmaz ve Ersin Destanoğlu Kararı

Yeni sezon çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, iki genç oyuncusu Rıdvan Yılmaz ve Ersin Destanoğlu için son kararını verdi.

Siyah beyazlı takımda bir yandan transfer çalışmaları hızla devam ederken bir yandan da geçen sezon şampiyonluğa ulaşan kadronun korunması için uğraşılıyor. Beşiktaş’ın genç yıldızları Ersin Destanoğlu ve Rıdvan Yılmaz da bu isimler arasında yer alıyor.

Edinilen bilgilere göre iki oyuncuya da Avrupa’dan ciddi teklifler geldi. Altyapıdan yetişen Ersin ve Rıdvan’ın transferleri kulübün kasasına ekstradan büyük meblağlar girmesini sağlayacak ama yönetim daha geniş düşünüyor. Yapılan görüşmelerde iki oyuncuya da takımda kalmaları yönünde tavsiyede bulunuldu.

TEKLİFLER REDDEDİLDİ

Kariyerlerinde ilk defa Şampiyonlar Ligi’ne çıkacak olan Ersin ve Rıdvan’a “Gideceğiniz takımlarda bu fırsatı kolay kolay bulamayabilirsiniz. Şampiyonlar Ligi vitriniyle daha iyi kulüplerden daha yüksek teklifler alabilirsiniz” denildi. Geçen sezon Fransa Ligue 1’i 9. sırada bitiren Nice kaleci Ersin Destanoğlu’nu ısrarla istiyor. Bundesliga’da geçen sezon 9. olan Stuttgart ile 11. Hoffenheim ise Rıdvan Yılmaz’a talip. Siyah-beyazlı yönetim iki oyuncu için de gelen teklifleri yeterli bulmadığı için reddetmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu