Süper Lig

Beşiktaş’tan Talisca açıklaması! Kapımız Her Zaman Açık…

Beşiktaş Spor Kulübü’nde sportif direktör Ceyhun Kazancı’nın istifasının ardından, transfer operasyonlarının Başkan Ahmet Nur Çebi ve Asbaşkan Emre Kocadağ tarafından yönlendirildiği bildirildi.

Başkan ve Asbaşkan olarak, yoğun bir tempoda çalışan ikili, transfer çalışmalarında hız kesmeden ilerliyor. Londra’da bulunan Ahmet Nur Çebi, Alex-Oxlade Chamberlain ile bir görüşme gerçekleştirdi ve taraftarların en çok istediği isimlerden biri olan Anderson Talisca için de bir açıklama yaptı.

“KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK”

Ahmet Nur Çebi, Brezilyalı futbolcunun yüksek maliyetine vurgu yaparak, “Talisca, kalitesi herkes tarafından bilinen bir oyuncu. Bildiğim kadarıyla yılda 10 milyon Euro üzerinde garanti ücreti var. Bu nedenle oyuncunun bonservis bedelinin de en az 2 ile 2.5 milyon Euro arasında olacağını tahmin ediyoruz. Bu şartlar altında onu transfer etmek mümkün değil. Ancak gelecekte şartlar değişirse ve bütçemize uygun hale gelirse, eski oyuncumuza olan ilgimiz devam edecek. Kapımız her zaman açıktır.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Beşiktaş yönetimi, taraftarların heyecanla beklediği transfer haberlerini yakından takip ediyor ve kulübün geleceğine katkı sağlayacak hamleleri yapmak için çaba gösteriyor. Başkan Ahmet Nur Çebi ve Asbaşkan Emre Kocadağ, futbolcu seçimlerini dikkatli bir şekilde yapıp, takıma katkı sağlayacak yetenekleri bünyelerine katmayı hedefliyorlar.

Talisca’nın Beşiktaş’a geri dönüşü, taraftarlar arasında büyük bir heyecan uyandırdı ve kulüp yönetimi, finansal dengeleri göz önünde bulundurarak transfer çalışmalarını sürdürüyor. Öte yandan, taraftarlar da sevilen oyuncunun dönüşü için umutlu olmaya devam ediyor. Beşiktaş camiası, gelecek dönemde takımın gücünü artıracak transferlerin gerçekleşmesini ve başarı dolu bir sezonun başlangıcını sabırsızlıkla bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu