Süper Lig

Beşiktaş’tan yeni sezonun ilk hamlesi!

Beşiktaş’ta son gelişmeler hakkında Gazeteci Serdar Sarıdağ, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Sarıdağ, siyah-beyazlı ekibin bonservisi için görüşmeler yaptığı bir ismi duyurdu ve transfer konusunda önemli bilgiler verdi.

Sarıdağ’ın verdiği bilgilere göre, Beşiktaş Masuaku için pazarlıklar yapıyor ve 2.2 milyon euro olan satın alma mecburiyetini aşağıya çekmeye çalışıyor. Ancak oyuncunun 3 maç daha oynaması durumunda bu madde otomatik olarak devreye giriyor. Beşiktaş, bonservis bedelini 1.5 milyon euro seviyelerine çekmeyi umuyor. Eğer bu rakama inerlerse, Masuaku’nun bonservisi alınacak.

Pazarlıkların ne yönde ilerlediği konusunda bilgi sahibi olmayan Sarıdağ, ancak bonservis bedelinin düşürülmemesi durumunda Beşiktaş’ın başka bir seçeneği olduğunu belirtti. Bu konuda daha fazla detay vermedi.

Sarıdağ ayrıca, Beşiktaş’ın Adekugbe transferinde de benzer bir strateji izlediğini ancak bu transferin gerçekleşmediğini söyledi. Adekugbe transferinin de Milli arada çözülmeye çalışılacağı öğrenildi.

Masuaku transferindeki son gelişmeler merakla takip ediliyor. Beşiktaş’ın bonservis bedelini düşürüp düşürmeyeceği ve transferin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu