Avrupa'dan Haberler

Chelsea, Hakim Ziyech’i Kadro Dışı Bıraktı!

Yeni sezon planları arasında adı bulunmayan Hakim Ziyech’in Chelsea ile olan ayrılığı yaklaşıyor. Fenerbahçe ve Galatasaray gibi kulüplerle de anılan Faslı futbolcu, Chelsea tarafından kadro dışı bırakıldı.

Hakim Ziyech konusunda önemli bir gelişme yaşandı. Chelsea, yeni sezon öncesinde planları içinde bulunmayan Hakim Ziyech’in takımdan ayrılacağı yönündeki beklentileri doğruladı. Fenerbahçe ve Galatasaray gibi takımların da ilgi gösterdiği Ziyech, şu anda Chelsea kadrosunda düşünülmüyor ve kadro dışı bırakıldı.

Hakim Ziyech’in transferiyle ilgili resmi açıklamaların yakın zamanda gelmesi beklenirken, oyuncunun yeni durağından biri olarak Suudi Arabistan ekibi Al-Nassr’in de seçenekler arasında olduğu ifade ediliyor.

Önceki sezon boyunca Chelsea formasıyla çıktığı 24 maçta, Hakim Ziyech gol atma başarısı gösterememiş ve 3 asist yapmıştı. 2020 yılında Ajax’tan 40 milyon Euro karşılığında transfer edilen deneyimli futbolcu, İngiliz ekibine katıldığından beri çeşitli performans iniş çıkışları yaşamıştı.

Hakim Ziyech’in Fenerbahçe ve Galatasaray gibi Türk kulüpleriyle anılması, futbolseverlerin ilgisini çekiyor. Ancak Chelsea’nin onu kadro dışı bırakması, oyuncunun kariyerinde yeni bir dönemin başlayabileceğinin habercisi gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu