Süper Lig

Daniel Amartey Adım Adım Beşiktaş’a!

Beşiktaş, savunma hattını güçlendirmek için listesinin başında Leicester City’de oynayan Daniel Amartey’i bulunduruyor. İngiltere Premier Lig takımıyla sözleşmesi sona eren bu yetenekli oyuncu için Beşiktaş yoğun çaba harcıyor.

Ozan Tufan ve Yusuf Yazıcı ile her konuda anlaşma sağladıktan sonra, Beşiktaş uzun süredir gündemde olan stoper transferinde de Daniel Amartey ile çok yakın bir anlaşmaya varmak üzere.

Başlangıçta Leicester City ile sözleşmesi sona eren ve serbest kalan Ganalı futbolcunun imza parası talebi nedeniyle görüşmelerde bazı zorluklar yaşanmıştı. Ancak taraflar arasında ortak bir yol bulunduğu öğrenildi.

29 yaşındaki futbolcunun hafta başında İstanbul’a gelmesi bekleniyor. Ganalı oyuncu geçtiğimiz sezon Leicester City formasıyla 24 maçta görev aldı.

Beşiktaş, savunma hattını güçlendirmek ve rekabeti artırmak amacıyla Daniel Amartey’i kadrosuna katma konusunda büyük bir adım atmaya hazırlanıyor. Transferin tamamlanmasıyla birlikte Beşiktaş, Amartey’in tecrübesinden ve kalitesinden yararlanarak savunma gücünü daha da artırmayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu