Süper Lig

DİLMEN’DEN GÜNEŞ’E ELEŞTİRİ

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Konyaspor-Beşiktaş maçı sonrası değerlendirmelerde bulundu.

“Puan farkı hala çok fazla ancak böyle bir oyunla kazanmak çok önemli. Oyunun önemli bir bölümünü kontrol eden Konyaspor’du. Kazanan her zaman haklıdır ancak Beşiktaş hakkında bugün iyi konuşamayacağım. Şenol Güneş, takımın 1 saatini boşa harcadı.”

“SAISS’TEN ORTA SAHA OLUR MU!”
“Hocanın istediği sistem 4-2-3-1, Saiss asla orta saha oynamaz. İngiltere’de de onu orta saha oynatan hoca kimse antrenör falan değildir o! Romain Saiss’ı özellikle de ikili orta sahadan biri yapan teknik adamı ben beğenmem.”

“SAHANIN EN İYİSİ GEDSON”
“Gedson Fernandes sahanın en iyi futbolcusuydu. Müthiş top oynadı… 12-13 km koşmuştur muhtemelen ve bence Beşiktaş’a geldiğinden beri en iyi futbolunu oynadı. Basmadık yer bırakmadı sahada.”

İlgili Makaleler

“O KADAR KAÇIRIRSANIZ…”
“Maçın uzatma dakikalarında kanal değiştiremeyecek hale geldik. Şenol hoca istedi bu oyunu. İlhan Palut, ‘Maç geldi’ diye düşünmüştür muhtemelen ama Soner, Bytyqi, Diouf ile kaçırırsanız sizi cezalandırırlar.”

“AKLINA NE GELDİ HOCAM?”
“Şenol Güneş’in nereden aklına geldi Saiss’ı orta saha oynatmak, nerede aklına geldi Gedson’u sağ kenara atmak gerçekten bilmiyorum. Oyunu getiren düzene bakın, herkes kendi pozisyonunda oynuyordu. Maçın ilk 59 dakikası boşuna gitti Beşiktaş için.”

“KONYASPOR SAYESİNDE KAZANDI”
“Şunu söyleyebilirim ki; Konyaspor’un tamamen şuursuzca yaptığı hücumlar sayesinde Beşiktaş bu maçı 2-1 kazanabildi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu