Diğer Haberler

Eden Hazard Fenerbahçe’nin Radarında!

Fransız basınında yer alan haberlere göre, Fenerbahçe’nin Eden Hazard’a olan ilgisi devam ediyor. Kanarya’nın Belçikalı futbolcuya olan ilgisi bir kez daha gündeme geldi. Haberde, Fenerbahçe’nin Hazard’a “kafayı takmış durumda” olduğu ifade ediliyor. Real Madrid’in Hazard’ı göndermeyi planladığı ve en çok istekli kulübün Fenerbahçe olduğu belirtiliyor.

Haberlerde ayrıca, Fenerbahçe’nin Hazard transferi için oldukça istekli olduğu ancak teknik direktör Carlo Ancelotti’nin planları arasında Belçikalı futbolcunun olmadığı söyleniyor. Portekiz medyasında da yer alan haberlere göre, Hazard’ın bir sonraki adresinin Fenerbahçe olabileceği iddia ediliyor.

A Bola’da yer alan yorumda ise, Ocak ayında Fenerbahçe ile Real Madrid’in anlaşmaya vardığı ancak Hazard’ın Kanarya’nın teklifini reddettiği belirtiliyor. Eden Hazard’ın Real Madrid’den ayrılmak istemediği ve kalan sözleşmesini tamamlamak istediği söyleniyor. Ancak Fenerbahçe’nin büyük engelinin Hazard’ı ikna etmek olacağı ifade ediliyor. Bu konuda Jorge Jesus’un bile Belçikalı futbolcuyla bir görüşme yapabileceği söylentiler arasında yer alıyor.

Sonuç olarak, Fenerbahçe’nin Eden Hazard transferi konusundaki isteği devam ediyor ancak Real Madrid’in futbolcuyu göndermeyi planlaması ve Hazard’ın takımdan ayrılmak istememesi transferin gerçekleşmesini zorlaştırıyor. Hazard’ın Fenerbahçe’ye transferi için Belçikalı futbolcunun ikna edilmesi gerekiyor.

Kariyer Performansı

Güncel piyasa değeri 5 milyon Euro civarında olan Eden Hazard, kariyeri boyunca 620 maçta 167 gol ve 156 asistlik performansla oynadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu