Diğer Haberler

Emre Belözoğlu’ndan Daum Açıklaması

Fenerbahçe’de beklenmeyen puan kayıpları sonrasında Erol Bulut’un takımdan ayrılacağı konuşulurken, yerine gelecek isim için de Daum ismi gündeme geldiği iddia edilmişti.

Fenerbahçe eski teknik direktörü Christoph Daum’un paylaşımları gündemden düşmüyor. Fenerbahçe’de her kaybedilen puan ve maç sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündeme gelen Daum’a rahatsızlıklarını iletti..

AURELIO İLE HABER YOLLADI

Erol Bulut’un aldığı her kötü sonucun ardından sosyal medya paylaşımlarıyla taraftarın dikkatini çeken Daum Fenerbahçe yönetimine göreve hazır olduğunu iletti.

Eski oyuncusu Mehmet Aureilo aracılığıyla “Türkiye’yi çok seviyorum. Fenerbahçe’de çok güzel anılarım var. Hep olumlu şeyler düşünüyorum. Yapabileceğim şeyler olduğunda yardıma hazırım.” mesajı gönderdi. Daum’un bu mesajı Başkan Ali Koç ve Sportif Direktör Emre Belözoğlu’na iletildi.

Emre Belözoğlu, Daum’a cevap olarak; “Biz hocamızın arkasındayız, arkasında duracağımızı da kendisine söyledik. Erol Bulut’a güvenimizi ilettik. Türkiye’nin zor zamanlarında paylaşım yapmayan Daum’un Fenerbahçe maçlarından sonra yapması bizi oldukça rahatsız ediyor.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu