Diğer Haberler

Enkaz altından çıkan Mesut hayaline kavuştu!

Depremden tam 113 saat sonra Adıyaman’da bir binanın enkazından sağ olarak çıkarılan küçük Mesut, o anlarda Arda Güler’e olan sevgisini dile getirmiş ve herkesi duygulandırmıştı. Hastanye kaldırılan Mesut, hayaline kavuştu ve Arda Güler ile görüntülü olarak konuştu.

Yüzyılın felaketi olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli iki yıkıcı depremden sonra tüm Türkiye tek yürek oldu ve bölgedeki yaralarını sarmaya devam ediyor.

Enkaz bölgesinde hızla devam eden arama kurtarma çalışmalarında mucize ve umut dolu haberler de geliyor. Depremden 113 saat sonra Adıyaman’da bir enkazdan sağ olarak çıkarılan küçük Mesut, o anlarda Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler’e seslendi.

ENKAZDAN ÇIKARILIRKEN ARDA GÜLER’E SESLENDİ

Enkazdan çıkarıldığı anlarda konuşan Mesut, “Arda Güler ağabey, seni çok seviyorum. Fenerbahçe’yi kurtarmaya devam et. Hocaya söyleyin seni de oynatsın. Az oynuyorsun.” demiş ve herkesi duygulandırmıştı.

Mesut’un çağrısına bir video ile yanıt veren Arda Güler, “Güzel kardeşim; pes etmedin, başardın, mücadelenle bize umut oldun. Seni çok seviyoruz. İnşallah yüz yüze görüşmek dileğiyle” diyerek Mesut’a seslenmişti.

Enkazdan çıkarılan ve hastanede tedavi gören Mesut, resmen hayaline kavuştu. Arda Güler, genç Mesut’u arayarak onunla görüntülü konuştu.

“SENİN GİBİ TOPÇULAR MİLYONDA BİR GELİYOR”

Hayaline kavuşan Mesut, Arda Güler’e; “Fenerbahçe’yi şampiyon yapmaya devam et, senin gibi topçular milyonda bir geliyor ağabey” derken genç Arda Güler de “İyileştiğinde seni tesise bekliyoruz, sana formamı vereceğiz.” diyerek Mesut’u sevindiren haberi verdi.

FENERBAHÇE’DEN KAMİLCAN’A MESAJ: “SENİ BEKLİYORUZ”

Depremin 119. saatinde enkazdan sağ çıkarılan bir diğer mucize Kamilcan oldu. Deprem öncesi Fenerbahçe’nin maçı sebebiyle forma giydiğini ifade eden Kamilcan o gece depreme yakalanmıştı. Üzerindeki formayla enkaz altından çıkarılan Kamilcan’a Fenerbahçe’den mesaj geldi.

Üzerinde Fenerbahçe formasıyla enkazdan kurtulan Kamilcan’ın kurtarma ekiplerine “Bugün günlerden ne?” diye sorduğu ve depremin ertesi günü Fenerbahçe’nin maçı olduğu için geceden formayla yattığını söyledi.

Fenerbahçe tarafından Kamilcan için yapılan paylaşımda, “Bu gece, 119. saatte gözlerimizde yaş, mucizelere bir kez daha inandık biz! Daha gidilecek çok maçımız var, seni bekliyoruz Kamilcan” mesajı yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu