Enzo Roco kulübü ile anlaşmaya varamıyor

Enzo Roco kulübü ile anlaşmaya varamıyor

Okunuyor Enzo Roco kulübü ile anlaşmaya varamıyor

Kulübe yük olan oyuncuları ile vedalaşmak isteyen siyah-beyazlı takım, kulübe yük olan oyunculardan biri olan Enzo Roco ile yollarını ayırmak istiyor fakat 28 yaşındaki deneyimli savunmacı bu teklifi olumsuz karşıladı.

Yeni sezon çalışmalarına son gaz devam eden Süper Lig’İn dev ekiplerinden Beşiktaş, bu doğrultuda kadroyu güçlendirecek transferler yapıyor. Fakat transfer yapabilmesi için bazı oyuncular ile vedalaşması şart.

Bu oyunculardan biri olan 28 yaşındaki deneyimli savunmacı Enzo Roco’nun takımdan ayrılması için menajeri ile siyah-beyazlı takım yöneticileri masaya oturdu fakat menajer olumsuz yanıt verdi.

Menajerin neden Beşiktaş takımından ayrılmak istemediğine yönelik yanıtı ise şaşırttı. Yapılan açıklamada”Biz Avrupa’da menajerimizle birçok kulüp aradık fakat Beşiktaş’ın bize verdiği maaşı veren kulüp bulamadık. Beşiktaş’a gelmeden 350-400 bin euroya oynuyorduk. Beşiktaş ile 3 yıllığına yıllık 1 milyon 300 bin euro alıyoruz. Bu paranın ya tamamını ödeyin ya da antrenmanlara çıkalım”ifadeleri kullanıldı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun