Diğer Haberler

F.Bahçe’de İlk Hedef Dünya Yıldızı!

Ara transfer döneminin uzatılmasıyla birlikte çalışmalarını hızlandıran Fenerbahçe, gözünü dünyaca ünlü isme çevirdi.

Sarı lacivertli takımda transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Fenerbahçe, kadroya yıldız takviyesi gerçekleştirmek adına uğraş verirken takım da deprem felaketi sebebiyle verilen ara sonrasına en iyi şekilde çıkmaya hazırlanıyor.

İLK HEDEF AUBAMEYANG

Fenerbahçe, transfer planlamasında rotayı yıldızlara çevirmiş durumda… Fenerbahçe’nin öncelikli hedefi, İngiliz temsilcisi Chelsea’den Aubameyang. Ancak alternatif isimlerle ilgili de mesai devam ediyor. Gabonlu yıldız konusunda olumsuz bir gelişme yaşanırsa, Manchester United’dan Anthony Martial ve Tottenham’dan Moura için temaslar sıklaşacak.

İkna çalışmaları sürüyor

Amerikalı milyarder Todd Boehly’nin, İngiliz ekibini satın almasının ardından transfere çok büyük paralar harcayan Chelsea, Aubameyang’ın sözleşmesi 2024 yılında bitiyor. Aubameyang’ın hem santrfor hem de kanatlarda benzer performanslar gösterebilmesi, Fenerbahçe’yi cezbeden etkenlerin başında geliyor. Kanarya’nın, İngiliz ekibini kiralık anlaşma konusunda ikna etmeye çalıştığı biliniyor. Eğer 33 yaşındaki golcünün transferinden olumlu yanıt alınamaz ise Martial için United’la temaslar sıklaşacak. Moura’nın ise şu an son tercih olarak listede yer aldığı gelen haberler arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu