Diğer Haberler

Fenerbahçe 3 isimle yollarını ayırıyor!

Sezon başında ve devre arasında kadrosuna önemli takviyeler yapan Fenerbahçe’de takımdan ayrılacak isimler de belli olmaya başladı.

3 kulvarda da yoluna dolu dizgin devam eden Fenerbahçe’de yönetimi sezon sonunda zorlu bir mesai bekliyor. Birçok oyuncusu ile sözleşmesi sona ereceği için yollarını ayıracak olan Fenerbahçe,kadroda düşünmediklerini de elden çıkaracak.

İRFAN CAN EĞRİBAYAT

Göztepe’den kiralanan İrfan Can Eğribayat’la devam edilmeme kararı alındı. Ertuğrul Çetin ise forma giyebileceği bir kulübe kiralık olarak gidecek. Sezon başında 500 bin Euro’ya Göztepe’den kiralanan kaleci, kendisini gösteremedi.

Süper Lig’de 1 dakika bile forma giyemeyen 24 yaşındaki isim, sezon sonunda Göztepe’ye geri dönecek. Kanarya, oyuncunun 1.2 milyon Euro olan satın alma opsiyonunu fazla bulduğu için bu kararı aldı.

ERTUĞRUL ÇETİN

Fenerbahçe, 19 yaşındaki kalecisine Emre Demir taktiği yapacak. Zorunlu süre alma şartıyla Ertuğrul sezon sonunda başka bir takıma kiralanacak.

Emre- Samsunspor örneğindeki gibi oyuncunun forma giymesi ve tecrübelenmesi garanti bir hale getirilmek isteniliyor.

ALTAY BAYINDIR

Fenerbahçe, milli file bekçisi ile görüşmelerini sürdürüyor. Ama oyuncunun talep ettiği maaşa çıkılmayacak. Sarı-lacivertlilerin teklif ettiği 10-15 milyon TL arasındaki maaşı tecrübeli kaleci düşük buluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu