Diğer Haberler

Fenerbahçe Beko ve Beşiktaş Rusya Yolcusu

Fenerbahçe Beko ve Beşiktaş Basketbol takımları, hazırlık maçları çerçevesinde VTB League Supercup’a katılacak.

Resmi açıklama geldi! Yeni teknik direktör Semih Şentürk oldu

Fenerbahçe’nin efsane ismi Semih Şentürk için beklenmedik bir gelişme yaşandı. Kulüp yetkilileri, uzun yıllar boyunca formamızı başarıyla terleten ve şampiyonluklarda büyük pay sahibi olan Semih Şentürk’ü, Futbol A Takımı’nın omurgasını oluşturmak üzere çalışmalarını sürdüren Futbol Akademisi’nin U19 Takımı’nın teknik direktörlük görevine getirdiğini resmen açıkladı.

2007-08 sezonunda ‘Gol Kralı’ unvanına layık görülen Semih Şentürk, kulübümüzün altyapısında yetişmiş ve Fenerbahçe’ye olan bağlılığıyla tanınan önemli bir isimdir. Futbolculuk kariyerini sonlandırdıktan sonra, Kasım 2020’de yuvaya dönerek geleceğin futbolcularını yetiştirmek için Futbol Akademisi’nde önemli bir göreve sahip olmuştu.

Futbol Akademimizin genç sporcuları yetiştirmek üzere verdiği kıymetli görevlerden biri olan U19 Takımının başına getirilen Semih Şentürk, artık teknik direktörlük alanında da başarılarını sürdürecek. Fenerbahçe ve Türk futbol tarihine damga vuran bu değerli isim, yeni göreviyle birlikte sarı-lacivert renklere olan bağlılığını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, Semih Şentürk’ün U19 Takımı ile birlikte sonsuz başarılara imza atmasını dilerken, onu tebrik ettikleri de vurgulandı. Fenerbahçe camiası, Semih Şentürk’ün genç yetenekleri yönlendirerek kulübümüzün geleceğine katkı sağlayacağına olan güvenini bir kez daha dile getirdi.

Yıllarca Fenerbahçe forması altında gönüllere taht kuran Semih Şentürk’ün teknik direktörlük koltuğunda da aynı başarıları yakalayacağına olan inanç büyük. Camia, gelecek sezon U19 Takımı’nın altında, Semih Şentürk önderliğindeki oyuncuların yeteneklerini sergileyeceklerine ve başarılı sonuçlar elde edeceklerine dair büyük heyecan taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu