Diğer Haberler

Fenerbahçe Boupendza İçin Yeniden Devrede

Kadrosuna golcü takviyesi yapmak için girişimlerini hızlandıran Fenerbahçe, geçen sezonun gol kralı Boupendza için devreye girdi.

Serdar Dursun’la birlikte bir golcü takviyesi daha yapmak isteyen Fenerbahçe, Aaron Boupendza’yı açıklamaya hazırlanıyor.

Teknik direktör Vitor Pereira’nın onayının ardından sıklaştırılan görüşmeler sonrası birkaç ufak pürüz dışında anlaşma sağlandı. Fenerbahçe, Hatayspor’a 5 milyon euro + takastan oluşan bir teklif sundu. Transferin hafta içinde resmiyete dökülmesi bekleniyor.

UFAK PÜRÜZLER DIŞINDA ANLAŞMA TAMAM

Teknik direktör Vitor Pereira’nın da onay vermesi üzerine çalışmalarını yoğunlaştıran Fenerbahçeli kurmaylar, Gabonlu oyuncu ve menajeri ile İstanbul’da bir araya geldi. Gerçekleşen zirvede sözleşmenin detayları masaya yatırılırken, birkaç pürüz dışında anlaşmanın sağlandığı öğrenildi.

5 MİLYON EURO + TAKAS

Hatayspor’a 5 milyon euro ve takastan oluşan bir teklif sunan Fenerbahçe, transferi hafta içinde bitirmeyi planlıyor. Kulübü ile 1 yıllık daha sözleşmesi bulanan 24 yaşındaki oyuncu, ligde geride bıraktığımız sezon 22 golle kral olmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu