Diğer Haberler

Fenerbahçe Genç Oyuncuların Peşinde

Geleceğe yönelik yatırım yapmaya devam eden Fenerbahçe, gündemine son olarak Altınordu’nun iki genç futbolcusu Enis Destan ve Burak İnce’yi aldı.

Fenerbahçe, bu sezon gösterdikleri performans ile dikkat çeken Altınordu’nun genç yıldızları Enis Destan ve Burak İnce’nin transferi için girişimlere başladı.

Fenerbahçe ile İzmir kulübü arasındaki ilk resmi temas sağlandı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un arasının iyi olduğu Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan’ı arayarak oyuncuların transferini gerçekleştirmek için görüştüğü öğrenildi. Altınordu Enis Destan transferi için 3 milyon Euro ve bir sonraki satıştan yüzde 30 pay istiyor.

Altınordu altyapısında bu sezon başında A takıma çıkan Enis Destan 26 müsabakada 12 gol 3 asistlik performansla oynadı. 18 yaşındaki futbolcunun 2024 Haziran ayına kadar İzmir takımıyla sözleşmesi bulunuyor.

BURAK İNCE DE LİSTEDE

Fenerbahçe Altınordu’dan Enis Destan haricinde Burak İnce’yi de kadrosuna katmayı hedefliyor. 10 numara pozisyonun forma giyen 17 yaşındaki oyuncu bu sezon 26 maçta 5 gol atma başarısı gösterdi. Burak ile Almanya, İspanya ve İtalya’dan da taliplerinin olduğu öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu