Diğer Haberler

Fenerbahçe, Sebastian Szymanski Transferini Açıklıyor!

Fenerbahçe, transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor ve bir flaş gelişme yaşanıyor. Sarı-lacivertli takım, Polonyalı orta saha oyuncusu Sebastian Szymanski’nin transferini yakında resmi olarak açıklayacak.

Rusya’da kamp çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, orta sahaya takviye yapmak için harekete geçti ve Szymanski’yi renklerine bağlamaya çok yakın. Transferin kısa süre içinde duyurulması bekleniyor.

Fenerbahçe, futbolcunun kulübü Dinamo Moskova’ya, bonuslar dahil olmak üzere 10 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek. Bu transferle birlikte Sarı-lacivertli takım, Szymanski’yi kadrosuna katmak için önemli bir maliyeti göze almış olacak.

Sebastian Szymanski, Fenerbahçe’de yıllık 2 milyon Euro kazanacak. 24 yaşındaki Polonyalı oyuncu ile 4 yıllık bir sözleşme imzalanması planlanıyor.

Fenerbahçe, orta sahaya yapacağı bu transferle kadrosunu güçlendirmeyi ve gelecek sezon hedeflediği başarılara ulaşmayı amaçlıyor. Sebastian Szymanski’nin yetenekleri ve katkı sağlama potansiyeli, Sarı-lacivertli takım tarafından değerlendirilmiş ve transfer süreci hızlı bir şekilde ilerlemiştir.

Futbolcu ve kulüp arasındaki anlaşmanın tamamlanmasının ardından Fenerbahçe, resmi olarak transferi duyuracak ve taraftarlar heyecanla yeni transferin takıma katılmasını bekleyecek. Fenerbahçe’nin transfer atağının devam edeceği ve kadronun daha da güçleneceği bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu