Diğer Haberler

Fenerbahçe’de Alex Sürprizi

Yeni sezon kampı başlamadan yeni teknik direktörünü bulmak isteyen Fenerbahçe’de sürpriz bir isim gündeme geldi. Yeni sezona deneyimli bir teknik direktör ile girmek isteyen Fenerbahçe’de diğer yandan da Alex de Souza heyecanı yaşanıyor.

PORTEKİZLİ TEKNİK ADAM

Başkan Ali Koç yeni sezona yabancı teknik adamla başlama kararı aldı. Koç’un seçenekleri arasında Portekizli çalıştırıcılar önemli yer tutuyor.

HEDEFTE ESPIRITO VAR

Bunların başında da Nuno Espirito Santo geliyor. Daha önce Valencia ve Porto tecrübesi bulunan çalıştırıcı son olarak Premier League ekiplerinden Wolverhampton’u çalıştırdı.

ALEX GERİ DÖNEBİLİR

Fenerbahçe yönetimin yeni sezon için Portekizli bir teknik direktörle anlaşma sağlarsa, yardımcılarından birinin Alex olma ihtimali yüksek.

LİGİ İYİ TANIYOR

Fenerbahçe formasını uzun yıllar başarıyla giyen eski kaptanın gelecek teknik adamla aynı dili konuşmasının yanı sıra Fenerbahçe ve ligi son derece iyi tanıması bu düşüncenin temel sebebi olarak gösteriliyor.

UYUM SORUNUNU ÇÖZECEK

Her yabancı hocanın başlangıçlarda yaşadığı uyum sürecini yaşamaması adına da Alex’e sıcak bakılıyor. Alex de Souza kısa süre önce Sao Paulo U19 takımının teknik adamı olarak göreve başlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu