Diğer Haberler

Fenerbahçe’de Altay Bayındır krizi!

Fenerbahçe’de kaleci Altay Bayındır’ın performansı tartışma konusu olmaya devam ediyor. Sakatlandıktan sonra yerine genç kaleci İrfan Can Eğribayat geçen Altay’ın yerine başarılı performans sergileyen İrfan, camiada soru işaretlerinin artmasına neden oldu.

Sezon başından beri birinci kaleci olarak tercih edilen Altay Bayındır, pek çok maçta eleştirilmiş ve hatta taraftarlar tarafından ıslıklanmıştı. Ancak geçtiğimiz ay Fenerbahçe ile sözleşme yenileyen Altay, sakatlanarak sezonu kapattı. Onun yerine kaleye geçen İrfan Can Eğribayat ise performansıyla dikkatleri üzerine çekti ve Altay’dan sonra daha istikrarlı bir performans gösterdi.

Bu durum camiada soru işaretlerini artırarak, Altay’ın birinci kaleci olarak tercih edilmesinin doğru olup olmadığı tartışmalarını yeniden gündeme getirdi. Önümüzdeki sezon için ise Fenerbahçe kadrosunda ya İrfan Can Eğribayat ya da yeni bir transfer olmak üzere, Altay’a ciddi bir rakip kaleci düşünülüyor.

Teknik direktör Jorge Jesus da kaleci konusuna değinerek, Fenerbahçe’de daha istikrarlı bir noktaya taşınması ve gerekirse yabancı bir kalecinin de transfer edilmesi gerektiğini belirtti.

Sonuç olarak, Fenerbahçe’de Altay Bayındır’ın yerine geçen İrfan Can Eğribayat’ın etkileyici performansı, Altay’ın birinci kaleci olarak tercih edilip edilmeyeceği konusunu yeniden gündeme getirdi. Ancak önümüzdeki sezon için kulübün, Altay’a ciddi bir rakip kaleci düşündüğü ve hatta yabancı bir kaleci transferinin bile gündeme alınabileceği belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu