Diğer Haberler

Fenerbahçe’de Aykut Kocaman Sürprizi

Teknik direktör arayışını aralıksız sürdüren Fenerbahçe’de gündeme gelen son ismin Aykut Kocaman olduğu öne sürüldü.

Sarı lacivertlilerin teknik direktör adayları arasında Löw, Slaven Bilic, İsmail Kartal, Aykut Kocaman, Ersun Yanal, Alex de Souza gibi isimler geçerken, Fotomaç Gazetesi editörlerinden Ömer Aykut Özaşkın, Futbol Plus’ta konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe taraftarlarınca en merak edilen isimlerden biri, Aykut Kocaman olurken, yayında Kocaman’a ilişkin de önemli bilgiler yer aldı.

Edinilen bilgilere göre; Fenerbahçe’de teknik direktör belirsizliği sürerken, Ömer Aykut Özaşkın, Futbol Plus’ta konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. Sarı lacivertlilerde bir çok isim gündeme gelirken, taraftarların merak ettiği Aykut Kocaman konusuna ilişkin önemli bilgilere yer verildi.

Özaşkın, Aykut Kocaman cephesinden aldığı bilgilere göre deneyimli teknik direktörün Fenerbahçe’ye sıcak bakmadığını belirtti.

Fenerbahçe kariyerinde 2 Türkiye Kupası ve 1 Süper Lig şampiyonluğu bulunan tecrübeli çalıştırıcı, 2010-11 sezonunda Süper Lig şampiyonluğu, 2011-12 ve 2012-13 sezonlarında ise Türkiye Kupası şampiyonlukları yaşadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu