Fenerbahçe’de Ayrılacak İsimler Belli Oldu

Emre Belözoğlu yönetiminde gelecek sezon için çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe’de gidecek isimler belli olmaya başladı.

Verim alınamayan oyuncularla ayırarak gelecek oyunculara yer açmak isteyen Fenerbahçe’de ayrılacak isimler de netleşmeye başladı.

İŞTE AYRILACAK İSİMLER…

MAURICIO LEMOS

Sezon başında 1,5 milyon Euro bonservis bedeli ödenen ve büyük beklentiler içinde transfer edilen Mauricio Lemos, beklentilerin altında kaldı. Deneyimli futbolcunun sezon sonunda takımdan gönderilmesi bekleniyor.

PAPISS CISSE

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan ve takıma katkısı beklentilerin altında kalan Papiss Cisse ile yeni sözleşme yapılamayacak.

SAMATTA

Aston Villa’dan 6 milyon Euro’lık zorunlu satın alma opsiyonu ile transfer edilen Samatta hayal kırıklığından öteye geçemedi. Deneyimli futbolcunun bonservisi alınacak ancak yeni sezon planlamasına düşünülmediğinden başka bir takıma satılacak.

HARUN TEKİN

Kalecilerden Harun Tekin’in sözleşmesi bitecek ama performansına dayalı olarak yeni sözleşme yapılıp yapılmayacağına sezon sonu kesinlik kazanacak.

MARCEL TISSERAND

Sezon başında kadroya dahil edilen Marcel Tisserand da teklif gelmesi halinde gönderilmesi düşünülen oyuncular arasında yer alıyor.

MAME THIAM

Süper Lig ekibi Kasımpaşa’dan transfer edilen ve katkısı beklentileri karşılayamayan Mame Thiam’a teklif gelirse satışına onay verilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu